EMV C-, A- JA VETERANID 23.10.21 Viimsi

Categories

Results

WU14-33 (1)
WU14-36 (2)
1.Ketlin SEMJONOVViljandi Spordiklubi Taifu/EE
WU14-40 (4)
1.Mirjam JÄRVESpordiklubi Barra/EE
2.Areli LAATSTartu Do/EE
3.Loona-Maria SOEVõru Judoklubi REI/EE
WU14-45 (5)
1.Maria LAVRINJOVAAudentese Spordiklubi/EE
2.Emma Karoliina KONNAPERESpordiklubi Barra/EE
3.Gediryn RAESamurai/EE
4.Loore LEPIKSpordiklubi Barra/EE
WU14-52 (7)
1.Anna FLOTSKIYKohtla-Jarve Kalev/EE
2.Mai Mirtel UMBLIASpordiklubi Altia/EE
3.Heleri OLEVDokyo/EE
3.Marina BORISOVABudolinn/EE
5.Kairit PETTAIVõru Judoklubi REI/EE
5.Simona Liisa MARTINToni Judokool EST/EE
7.Hanna Lisette MÄRTSINTartu Do/EE
WU14-60 (5)
1.Kristiaana PALMIKSpordiklubi Ookami/EE
2.Alisa GROMOVABudolinn/EE
3.Juliana TIMOFEJEVAEnergia/Buffen-Do/EE
4.Aliise KINKSamurai/EE
WU14+60 (6)
1.Getter ARUKAEVUSpordiklubi Ookami/EE
2.Kelly NIKOLAJEVSpordiklubi Nord/EE
3.Eva-Kristiina GONTŠAROVM-Dojo Spordiklubi/EE
3.Miia KADARUAitado/EE
5.Ly-Liilja TÄÄRTartu Do/EE
5.Evelina ROOSIEnergia/Buffen-Do/EE
MU14-32 (6)
1.Aren AZARUMJANAudentese Spordiklubi/EE
2.Rodion ZUBETSAudentese Spordiklubi/EE
3.Kõu Lennart SAARSpordiklubi Barra/EE
3.Jan Rasmus OJAAudentese Spordiklubi/EE
5.Kristjan RANDMAATartu Do/EE
5.Nikolas Sebastian PIHELGASSpordiklubi Barra/EE
MU14-35 (11)
1.Arsenii ZUBAREVEnergia/Buffen-Do/EE
2.Artur KOROTINAudentese Spordiklubi/EE
3.Markus SOEVõru Judoklubi REI/EE
3.Mattias AALTartu Do/EE
5.Raul ARUMÄESpordiklubi Barra/EE
5.Markkus VETTIKAudentese Spordiklubi/EE
7.Karl Kaspar TOMBERGSpordiklubi Barra/EE
7.Andrei NESTJURINKibuvits Judo/EE
MU14-38 (15)
1.Artur AFANASJEVAudentese Spordiklubi/EE
2.Sten TROMMELTartu Do/EE
3.Ivan STSEKOTINAudentese Spordiklubi/EE
3.Marten KUDEVIITASpordiklubi Ookami/EE
5.Karl-Martin VALDRESpordiklubi Barra/EE
5.Marvet KIRSTartu Valla Spordiklubi/EE
7.Laur Kristjan RAIKSpordiklubi Barra/EE
7.Edward TAMBETSVõru Judoklubi REI/EE
MU14-42 (10)
1.Artak AZARUMYANAudentese Spordiklubi/EE
2.Mattias ERIKSONSpordiklubi Barra/EE
3.Daniel Tobias TAMMINDokyo/EE
3.Kristo KOLOSSOVTartu Do/EE
5.Ilja BEZUGLOVTartu Do/EE
5.Taavi TOOMPARKSpordiklubi Barra/EE
7.Richard Steven PERTENSSpordiklubi Ookami/EE
7.Timofei KHOMITSKIYEnergia/Buffen-Do/EE
MU14-46 (18)
1.Amir ALIKHANOVKohtla-Jarve Kalev/EE
2.Bert BERGTartu Do/EE
3.Patrik Tobias PINDMAAitado/EE
3.Kristjan VINGISAARAudentese Spordiklubi/EE
5.Kaarel KÜTTAitado/EE
5.Joosep TOOMELSpordiklubi Barra/EE
7.Oskar TOONPEREDokyo/EE
7.Demid GLUŠTŠENKOBudolinn/EE
MU14-50 (10)
1.Volodimir LAVRINJOVAudentese Spordiklubi/EE
2.Karl-Martin VILLAKOTartu Do/EE
3.Georg Sebastian NÕGESAitado/EE
3.Mikk ALAJÕESpordiklubi Altia/EE
5.Aleksei KIKASBudolinn/EE
5.Kristjan KÜTSONAudentese Spordiklubi/EE
7.Dmitri VINOGRADOVBudolinn/EE
7.Kristjan TOOMSpordiklubi Barra/EE
MU14-55 (19)
1.Marten SEIDELBERGSpordiklubi Ookami/EE
2.Bruno HRISTOFOROVSpordiklubi Barra/EE
3.Artjom KOTSKINBudolinn/EE
3.Maksim RUSSAKOVTartu Do/EE
5.Tristan TRAVESaaremaa Spordikool/EE
5.Oliver INNOSpordiklubi Ookami/EE
7.Joosep ÕIMSpordiklubi Barra/EE
7.Imre KIRIKALAitado/EE
MU14-62 (16)
1.Robert TEESAARDokyo/EE
2.Siim KOHVERTartu Do/EE
3.Albert VÕBORNÕIDokyo/EE
3.Ken Marten SAARTartu Do/EE
5.Cris-Thor TAHKERAitado/EE
5.Maksim NETSAJEVBudolinn/EE
7.Kristo KIMMELViljandi Spordiklubi Taifu/EE
7.Viktor SMIRNOVRapla Judoklubi/EE
MU14-70 (10)
1.Glen Gregory KÕIVSpordiklubi Barra/EE
2.Andero REMMELAitado/EE
3.Mark SAMUILIKBudolinn/EE
3.Ralf Eugen AINLAAudentese Spordiklubi/EE
5.Martin TUKATartu Valla Spordiklubi/EE
5.Mattias VASSUSAitado/EE
7.Samuel JÜRGENSONSpordiklubi Ookami/EE
7.Rinat ŽURAVLJOVEnergia/Buffen-Do/EE
MU14+70 (6)
1.Ken Kermo KOORTAitado/EE
2.Kevin TREUAitado/EE
3.Karl Oliver RITSONSpordiklubi Altia/EE
3.Romet LODDESAudentese Spordiklubi/EE
5.Rodion IVANOVBudolinn/EE
5.Andri VOLTRERapla Judoklubi/EE
WU18-52 (3)
1.Merily KOPELMAAAitado/EE
2.Mirjam Saskia MARTINToni Judokool EST/EE
WU18-57 (2)
1.Annabel NÕMMIKTartu Do/EE
WU18-63 (2)
1.Maria PAPPAudentese Spordiklubi/EE
WU18-70 (7)
1.Valeria UŠANOVAKohtla-Jarve Kalev/EE
2.Henrietta LIPPUSSpordiklubi Barra/EE
3.Hanna Eliise SÕRRATartu Do/EE
3.Kristina KARPENKOEnergia/Buffen-Do/EE
5.Alina HAMITOVAKohtla-Jarve Kalev/EE
5.Arnika OJALASamurai/EE
7.Päike Triinu TAMMAitado/EE
MU18-50 (1)
MU18-55 (6)
1.Mihhail ŠURKohtla-Jarve Kalev/EE
2.Ott Aleksander RAUDToni Judokool EST/EE
3.Edward JAKIMOVAudentese Spordiklubi/EE
3.Kaspar GUTMANNTartu Do/EE
5.Robert JAKIMOVAudentese Spordiklubi/EE
5.Andry AAVASTSpordiklubi Barra/EE
MU18-60 (6)
1.Jegor NOVIKOVBudolinn/EE
2.Färhad MIRIJEVBudolinn/EE
3.Vjatšeslav ZAHHAROVKibuvits Judo/EE
3.Peter CLARKAudentese Spordiklubi/EE
5.Kerdon LAUBERTSamurai/EE
5.Aleksandr KORNIENKOKibuvits Judo/EE
MU18-66 (12)
1.Saad DIKAJEVAudentese Spordiklubi/EE
2.Kristofer PERTELSONSpordiklubi Ookami/EE
3.Nikita EGOROVEnergia/Buffen-Do/EE
3.Christian Marcus KASESALUMikado/EE
5.Tair TIITUSSamurai/EE
5.Andreas MÜLLERAudentese Spordiklubi/EE
7.Sebastian JUNGDokyo/EE
7.Karl PAATToni Judokool EST/EE
MU18-73 (14)
1.Randy NAGELVõru Judoklubi REI/EE
2.Uku NEEMETartu Do/EE
3.Ats Andreas PRANGLISpordiklubi Ookami/EE
3.Nikita JOLKINAudentese Spordiklubi/EE
5.Marko Uku Tõdu MADITartu Do/EE
5.Mattias Krister RANNIKToni Judokool EST/EE
7.Reio HANNUSTartu Do/EE
7.Mihkel LOKOTARSK Dvigatel/EE
MU18-81 (10)
1.Karl- Johannes PILTTartu Do/EE
2.Rasmus TALTSSpordiklubi Ookami/EE
3.Artur TÜRNATartu Do/EE
3.Aleksandr KARPOVBudolinn/EE
5.Robert PAPPELSpordiklubi Ookami/EE
5.Artjom TIŠTŠENKOKohtla-Jarve Kalev/EE
7.Vladislav RÕNDINAudentese Spordiklubi/EE
7.Martin KAABERSpordiklubi Barra/EE
MU18-90 (6)
1.Jakob VARESTartu Do/EE
2.Sven TREIERVõru Judoklubi REI/EE
3.Marten VINGISAARSpordiklubi Ookami/EE
3.Mattias Timm RASTSpordiklubi Altia/EE
5.Rico Daniel KIVIAudentese Spordiklubi/EE
5.Kirill PELIHKibuvits Judo/EE
MU18+90 (4)
1.RUSLAN URSAKIKibuvits Judo/EE
2.Kabriel KIRNATartu Do/EE
3.Rasmus RITSONSpordiklubi Altia/EE
W-63 (1)
W+63 (1)
M-73 (3)
1.Aleksei VORONKOVM-Dojo Spordiklubi/EE
2.Ott OTSMANNAudentese Spordiklubi/EE
M-81 (5)
1.Ruslan JAKIMOVAudentese Spordiklubi/EE
2.Ilja LEONTJEVSpordiklubi NAISS/EE
3.Dmitri HÜVANENM-Dojo Spordiklubi/EE
4.Markko KOLOSSOVTartu Do/EE
M-90 (4)
1.Raul MALSUBAitado/EE
2.Marko KESKÜLASaaremaa Spordikool/EE
3.Mario VÄINSaaremaa Spordikool/EE
M+90 (3)
1.FJODOR URSAKIKibuvits Judo/EE
2.Jevgeni JAKIMOVM-Dojo Spordiklubi/EE