K.Keerak Childrens Judo Day 19/11/2022 Tartu

Categories

Results

E-23 (5)
1.Mykola KLISHCHMikado
2.Riad Amir Salaheldine HAMADEHAudentese Spordiklubi
3.Miks SALCEVICSAdazu BJSS
4.Erki TIIRATSTartu DO
5.Alise ZAICEVAFudoshin
E-26 (11)
1.Oddvar SKJERDALTartu Valla Spordiklubi
2.Otto REKKEJudo club MARUPE
3.Elina ŠELUHINAJudo club KIN
3.Marks RODCEVIČSJudo club KIN
5.Viktors BULATOVSJudo club MARUPE
5.Markus KULLAMAASaaremaa Spordikool
7.Hussein TAGHIYEVEnergia/Buffen-do
7.Pjotr IVANENEnergia/Buffen-do
E-29 (12)
1.Marcus AARDESpordiklubi Barra
2.Hans Kristjan KOOSMASpordiklubi Barra
3.Marks PORTAKOVSJudo club KIN
3.Mykhailo TEISARKohtla-Järve Kalev
5.Natans TOŅEŅKIJSJudo club KIN
5.Daniils PILIPSONSJudo club MARUPE
7.Daniils TURLISOVSJUDO CLUB SENSEI
7.Kerman MATJUŠINSpordiklubi Barra
E-32 (7)
1.Otto Robert ROZESpordiklubi Barra
2.Andrejs TUBELSKISJudo club MARUPE
3.Oleg BELÕISK.DODZE
3.Jurijs HORONKOAdazu BJSS
5.Sandra PRUUNSMeido-Kan ry
5.Ruben HOKKONENSpordiklubi Barra
7.Toms OZOLINSJudo club MARUPE
E-35 (8)
1.Oskar TRUMMVõru Judoklubi REI
2.Sevastjan STCHERBANKibuvits judo
3.Marten SOEVõru Judoklubi REI
3.Aho KUKSVõru Judoklubi REI
5.Evert EKSSpordiklubi Barra
5.Marten TIIMANSk Zen
7.Daniils KOLOŠUKSJudo club KIN
7.Jegors KOROTKEVICSJUDO CLUB SENSEI
E-40 (9)
1.Romans KOSTROMINSJudo club KIN
2.Artjoms ZUNTNERSTIGER Judo Club
3.Markus PRUUNSMeido-Kan ry
3.Rainer KRANBERGSpordiklubi Barra
5.Georgi PUUSTAEnergia/Buffen-do
5.Sander STANEVITSSk Zen
7.Kristian TUNISKibuvits judo
7.Jēkabs ŽUKOVSKISJudo club MARUPE
E+40 (7)
1.Gregor MÄNDLAMikado
2.Peteris BULATOVSJudo club MARUPE
3.Magnus DREIFELDTMikado
3.Imam KASUMOVAdazu BJSS
5.Richard MÄNDTartu Valla Spordiklubi
5.Nikita MUKHINMikado
7.Kirill SLEPINM-Dojo
DG-32 (6)
1.Sumaja USMANOVAAdazu BJSS
2.Milana KRIVONOSAJudo club KIN
3.Lizette PÄRNASTESpordiklubi Barra
3.Ainikki VEDERNIKOVAEnergia/Buffen-do
5.Elina ŠELUHINAJudo club KIN
5.Kerit JEPIŠOVSpordiklubi Altia
DG-36 (2)
1.Elnaz MOHAMMADIMeido-Kan ry
2.Saara OJAVõru Judoklubi REI
DG-40 (3)
1.Anastasia BUZINAKibuvits judo
2.Arina LISOGOREnergia/Buffen-do
3.Mila EINSTEINSpordiklubi Altia
DG-45 (2)
1.Kristi MÄNDLAMikado
2.Ulriikka MANKONENMeido-Kan ry
DG+45 (4)
1.Roos-Mari NERUTOlümpiko
2.Anastasia ZAHHAROVAKibuvits judo
3.Aino EERIKÄINENMeido-Kan ry
4.Alisa JUNKINSK.DODZE
DB-28 (5)
1.Siim TARVISSpordiklubi Altia
2.Daniil TITOVSK.DODZE
3.Marks PORTAKOVSJudo club KIN
4.Mark VOVKMikado
5.Kyrylo RYZENKOSaaremaa Spordikool
DB-30 (8)
1.Tomas PETROVSKISTIGER Judo Club
2.Adrian GUSSAROVAudentese Spordiklubi
3.Kaur-Margus VILLAKOOlümpiko
3.Kirils KULAKOVSJudo club KIN
5.Otto Robert ROZESpordiklubi Barra
5.Kristaps VRUBĻEVSKISJudo club KIN
7.Demid VOVKMikado
7.Henry PRUULSENSpordiklubi Barra
DB-34 (14)
1.Stefan PEKKIMagas
2.Ildars ŠELUHINSJudo club KIN
3.Artem SHELIKHEVICHSpordiklubi Barra
3.Artur ALIMOVKibuvits judo
5.Arseni JAKOVLEVEnergia/Buffen-do
5.Ostaps BOCENKOVSAdazu BJSS
7.Sevastjan STCHERBANKibuvits judo
7.Carl MINSKISk Zen
DB-38 (11)
1.Nils SIŅAGINSTIGER Judo Club
2.Taisons NEFJODOVSJUDO CLUB SENSEI
3.Aaron STCHERBANKibuvits judo
3.Aleksandrs POPOKSJudo club KIN
5.Kristaps DAUŠKANSV.Zelonija sporta skola
5.Luukas LÄÄNEJudoklubi Dokyo
7.Aksels BRĒDIĶISV.Zelonija sporta skola
7.Yese TRUUSaaremaa Spordikool
DB-42 (10)
1.Sebastian KÕIVSpordiklubi Barra
2.Toivo KIVISTÖVantaan Jukara
3.Lennart REINTAMSpordiklubi Barra
3.Tamerlans VOROŅECKISJudo club KIN
5.Rauls VITOLSAdazu BJSS
5.Jakob PIHLAKSpordiklubi Altia
7.Ņikita DOBRJANCEVSJudo club KIN
7.Meel KUKSVõru Judoklubi REI
DB-46 (4)
1.Arsenijs SOKIRJANSKISV.Zelonija sporta skola
2.Topias KALLIOTeam Finland
3.Paul PUURAIDSpordiklubi Barra
4.Demis KNYAZEVKibuvits judo
DB-50 (5)
1.Kaur Jakob PORTSpordiklubi Barra
2.Aleksandrs ZATRAVKINSSamurs
3.Valerijs BAZILEVSTIGER Judo Club
4.Martin KOREPANOVEnergia/Buffen-do
5.Karl-Sander JÄRVIKJudoklubi Dokyo
DB+50 (4)
1.August Martin NURMOlümpiko
2.Jānis Jakobs BIRNĪTISJudo club KIN
3.Aaron PETTAISpordiklubi Barra
4.Johan RAMMOSpordiklubi Barra
CG-40 (4)
1.Lauma Liva SAKLAUREAdazu BJSS
2.Ketlin SEMJONOVViljandi Spordikool
3.Marleen KIRSTartu Valla Spordiklubi
4.Oona TALASSAARIMeido-Kan ry
CG-45 (1)
1.Silvia LAUTSOMeido-Kan ry
CG-60 (4)
1.Heleri OLEVJudoklubi Dokyo
2.Mai Mirtel UMBLIASpordiklubi Altia
3.Rezija SUPEAluksne Judo team
4.Emilia JEVINOokami
CG+60 (3)
1.Aļesja VINCELOVIČAV.Zelonija sporta skola
2.Kristiina KALLASSpordiklubi Altia
3.Getter KAJAKSpordiklubi Altia
CB-35 (6)
1.Bogdans ČERVINSKISTIGER Judo Club
2.Rodion ZUBETSAudentese Spordiklubi
3.Ildars ŠELUHINSJudo club KIN
3.Aivis JERMACANSAluksne Judo team
5.Ander Harris AASAViljandi Spordikool
5.Artem SHELIKHEVICHSpordiklubi Barra
CB-38 (12)
1.Karl Kaspar TOMBERGSpordiklubi Barra
2.Vladyslav SLOBODIANVantaan Jukara
3.Artur KOROTINAudentese Spordiklubi
3.Kõu Lennart SAARSpordiklubi Barra
5.Aren AZARUMYANAudentese Spordiklubi
5.Kristjan RANDMAAOlümpiko
7.Aleks KOZLOVSKISAdazu BJSS
7.Nils SIŅAGINSTIGER Judo Club
CB-42 (13)
1.Aleksandrs KRUZESamurs
2.Emil UJULAShirokawa
3.Sebastian KÕIVSpordiklubi Barra
3.Maxim ONOPRIIENKOMeido-Kan ry
5.Mattias AALOlümpiko
5.Niks MAULSVentspils Spars
7.Olev-Martin PÕDERAitado
7.Toivo KIVISTÖVantaan Jukara
CB-46 (16)
1.Nikita LESNIEKSAdazu BJSS
2.Topi SILENTeam Finland
3.Mattias ERIKSONSpordiklubi Barra
3.Aleksandrs KABACIJSJudo club KIN
5.Sten TROMMELOlümpiko
5.Oliver SIITARINENVantaan Jukara
7.Armand URVIKSpordiklubi Barra
7.Taavi TOOMPARKSpordiklubi Barra
CB-50 (8)
1.Amir ALIKHANOVKohtla-Järve Kalev
2.Ivan HNIEZDILOVJudoklubi Samurai
3.Mauno HAANPÄÄTeam Finland
3.Edzus OZOLSAluksne Judo team
5.Neo AJOMeido-Kan ry
5.Pjers TIMOFEJEVSV.Zelonija sporta skola
7.Ilja ROŽINSK.DODZE
7.Timofei KHOMITSKIBuffen-do
CB-55 (14)
1.Joosep TOOMELSpordiklubi Barra
2.Kris Andreas KIILASPÄÄAitado
3.Regnārs SKAISTAISV.Zelonija sporta skola
3.Ilja BEZUGLOVOlümpiko
5.Rem POTAPOVAudentese Spordiklubi
5.Bogdans MAĻUSEVSspars
7.Eemeli AINASOJAVantaan Jukara
7.Timur REVAV.Zelonija sporta skola
CB-62 (16)
1.Georg Sebastjan NÕGESAitado
2.Joosep ÕIMSpordiklubi Barra
3.Richard SILLARAitado
3.Alens PETROVVentspils Spars
5.Renats DOBRŽANSKISV.Zelonija sporta skola
5.Kristo KIMMELViljandi Spordikool
7.Jimi LEPISTÖTeam Finland
7.Henrijs SKANGALISV.Zelonija sporta skola
CB-70 (13)
1.Timofejs TKACOVSVentspils Spars
2.Marten SEIDELBERGOokami
3.Bruno HRISTOFOROVAudentese Spordiklubi
3.Gert VASSILAOlümpiko
5.Johannes KALLIOTeam Finland
5.Artūrs ZINKEVIČSV.Zelonija sporta skola
7.David SRUBKOVSKIVantaan Jukara
7.Arnolds LOSĀNSJudo club KIN
CB+70 (9)
1.Ralf Eugen AINLAAudentese Spordiklubi
2.Miks Kristians DAUKSTSAluksne Judo team
3.Aleksandrs APSALONSVentspils Spars
3.Dmitrijs ŽUKAUSKSJudo club KIN
5.Siim KOHVEROlümpiko
5.Tomass Gustavs CELENBERGSAluksne Judo team
7.Karl Oliver RITSONSpordiklubi Altia
7.Roberts KONCANSAluksne Judo team
BG-63 (2)
1.Marianne TORIJAINENJudoklubi Samurai
2.Marta GAPEJEVAAdazu BJSS
BG-44 (1)
1.Delija LAVROVAAdazu BJSS
BG-52 (7)
1.Essi LAPPETELÄINENTeam Finland
2.Olivia KÄRNÄShirokawa
3.Ksenija ZUCIKAAluksne Judo team
3.Simona Liisa MARTINToni judokool EST MTÜ
5.Delija LAVROVAAdazu BJSS
5.Maria KORTSAGINABuffen-do
7.Kertu KIKKATartu DO
BG-57 (4)
1.Viktorija KERGALVEVentspils Spars
2.Moona HUHTAKANGASVantaan Jukara
3.Lumia WALLENTeam Finland
4.Mirtel AALOlümpiko
BG+63 (4)
1.Getter ARUKAEVUOokami
2.Sofia LOSĀNEJudo club KIN
3.Marija BOJARUNAVentspils Spars
4.Iti TALVETJudoklubi Dokyo
BB-46 (4)
1.Topi SILENTeam Finland
2.Eduards JAKOVLEVSSamurs
3.Kipras KARVECKASR. Sarguno sporto gimnazija (Ristis)
4.Juhan IVASKSpordiklubi Altia
BB-50 (9)
1.Andreis PABERZISSamurs
2.Mareks DUDOCKINSSamurs
3.Rokas ZINDULISR. Sarguno sporto gimnazija (Ristis)
3.Ivan KARFIKV.Zelonija sporta skola
5.Marvet KIRSTartu Valla Spordiklubi
5.Matiss CIBALSAluksne Judo team
7.Joel RAJALAMeido-Kan ry
7.Ingvar VISSORSk Zen
BB-55 (11)
1.Ēriks HOMKAJūrmalas Sporta skola
2.Patrik Tobias PINDMAAitado
3.Markuss SALAKSAluksne Judo team
3.Fricis Roberts STRAUSSAdazu BJSS
5.Toivo HONKATUKIAMeido-Kan ry
5.Igor SAHAROVEnergia/Buffen-do
7.Gļebs ZAGREBINSV.Zelonija sporta skola
7.Leevi KAMMONENMeido-Kan ry
BB-60 (15)
1.German KALISTRATOVAudentese Spordiklubi
2.Georg Sebastjan NÕGESAitado
3.Zygimantas JANUSISPanevezys
3.Deniss BRITIKOVSJudo club KIN
5.Maksims SMIRNOVSV.Zelonija sporta skola
5.Airon SILVERVantaan Jukara
7.Jan-Kaspar SEPPToni judokool EST MTÜ
7.Adam SRUBKOVSKIVantaan Jukara
BB-66 (18)
1.Rainer ÕNNEViljandi Spordikool
2.Raivis JAPIŅŠV.Zelonija sporta skola
3.Marten SEIDELBERGOokami
3.Vadims SPROĢISV.Zelonija sporta skola
5.Brigis Ernests BRIGMANISAdazu BJSS
5.Ats OTSMANNAudentese Spordiklubi
7.Mattias VASSUSAitado
7.Kerdo PÄRNATartu Valla Spordiklubi
BB-73 (11)
1.Elisey BUMAZHKINJikan
2.Ralf Oskar SIIMSpordiklubi Barra
3.Tomas ZILYSPanevezys
3.Ken Marten SAAROlümpiko
5.Aigars VJAZEMSKISAdazu BJSS
5.Ohto KOPONENTeam Finland
7.Zahars LISENKOVentspils Spars
7.Trevor AANMikado
BB-81 (11)
1.Kirill KOMINAudentese Spordiklubi
2.Maksims POPOVSV.Zelonija sporta skola
3.Ken- Kermo KOORTAitado
3.Julius WIRLANDERAhjo Training Center
5.Ričards KUMAČEVSV.Zelonija sporta skola
5.Kai Dmitrij HARDERV.Zelonija sporta skola
7.Oskar BAKRADZEOokami
7.Martin TUKATartu Valla Spordiklubi
BB+81 (6)
1.Marek Adrian MÄSAKAitado
2.Artemijs BLAŽEVIČSV.Zelonija sporta skola
3.Patrikas TAURAPanevezys
3.Mihail VORONOVSK Dvigatel
5.Huko Pärtel USINSpordiklubi Barra
5.Nedas NACICSCIONISR. Sarguno sporto gimnazija (Ristis)
AG-52 (3)
1.Essi LAPPETELÄINENTeam Finland
2.Mirjam Saskia MARTINToni judokool EST MTÜ
3.Maria KORTSAGINABuffen-do
AG-57 (7)
1.Riina MYLLYLÄChikara
2.Moona HUHTAKANGASVantaan Jukara
3.Laura HAKSOTeam Finland
3.Rugile MAROZAITER. Sarguno sporto gimnazija (Ristis)
5.Hanne LEPISTÖTeam Finland
5.Kadi LÕHMUSJudoklubi Samurai
7.Lumia WALLENTeam Finland
AG-63 (5)
1.Sofija PONOMARJOVAMakkabi LAT
2.Henrietta LIPPUSSpordiklubi Barra
3.Alise BULJONEV.Zelonija sporta skola
4.Julija KUZNECOVAAluksne Judo team
5.Paula KÜTTJudoklubi Samurai
AG-70 (3)
1.Alika AVTUHOVAVentspils Spars
2.Päike Triinu TAMMAitado
3.Eliisabet RÄTSEPAitado
AG+70 (4)
1.Emma-Melis AKTASOlümpiko
2.Enna NIEMINENTeam Finland
3.Iti TALVETJudoklubi Dokyo
4.Arnika OJALAJudoklubi Samurai
AB-55 (3)
1.Dominykas DIDZIAKISPanevezys
2.Dmitri BOSSAKSK.DODZE
3.Rihard Joosep KAHARSpordiklubi Barra
AB-60 (8)
1.Maksims BULAJEVSV.Zelonija sporta skola
2.Nikolaev AZAMATMikado
3.Mihhail ŠURKohtla-Järve Kalev
3.Peter Michael CLARKAudentese Spordiklubi
5.Santtu KOTTARITampere Judo
5.Lauri LEPPÄNENVantaan Jukara
7.Siim MATSONSk Zen
7.Gregor LIPPJudoklubi Samurai
AB-66 (20)
1.Jasper TAAVITSAINENChikara
2.Saku MÄÄTTÄTampere Judo
3.Mikko MARTTILATampere Judo
3.Justus OJANNE Tampere Judo
5.Maksimilians RUDASSMakkabi LAT
5.Roberts BANKEVICSAdazu BJSS
7.Oliver TIETÄVÄINENShirokawa
7.Ļevs RIBAKOVSV.Zelonija sporta skola
AB-73 (13)
1.Rolands KAZACENOKSAluksne Judo team
2.Karl Markus SAAROlümpiko
3.Kristofer PERTELSONChikara
3.Damirs VOLODJKOVentspils Spars
5.Nikita EGOROVEnergia/Buffen-do
5.Christian-Marcus KASESALUMikado
7.Ohto KOPONENTeam Finland
7.Rauno PEKKIHauve-kan
AB-81 (14)
1.Andrejs VANAGSIppon
2.Markus VILLAKOOlümpiko
3.Uku NEEMEOlümpiko
3.Aleksi HUKKANENChikara
5.Oliver TISLERToni judokool EST MTÜ
5.Nikita JOLKINAudentese Spordiklubi
7.Mattias Krister RANNIKToni judokool EST MTÜ
7.Mikelis Janis ROZEAluksne Judo team
AB-90 (7)
1.Oliver HOLTSMEIEROlümpiko
2.Rokas RAPKEVICIUSR. Sarguno sporto gimnazija (Ristis)
3.Eduards PLOSTNIEKSV.Zelonija sporta skola
3.Martin KAABERSpordiklubi Barra
5.Sander BRÕSOVSaaremaa Spordikool
5.Renars AMBULTSToni judokool EST MTÜ
7.Krister Kermo TARUSk Zen
AB+90 (4)
1.Jakob VARESOlümpiko
2.Marek Adrian MÄSAKAitado
3.Kirill PELIHKibuvits judo
4.Siim EENMAJudoklubi Dokyo
CG-52 (7)
1.Sofia PEKKIMagas
2.Mirjam JÄRVESpordiklubi Barra
3.Loore LEPIKSpordiklubi Barra
3.Elli-Iiris ACHRENIUSMeido-Kan ry
5.Aino EERIKÄINENMeido-Kan ry
5.Silvia LAUTSOMeido-Kan ry
7.Merisa AKMENTINAAluksne Judo team