5. V. Klinkovi memoriaal 25.01.20 Tallinn

Categories

Results

A-73 (2)
1.Margus KULLERKUPPToni Judokool EST
2.Petrov ALEKSANDRBushinkan
A-81 (7)
1.Serhiy MIKULSKYI"Volyn-Judo
2.Ruslan JAKIMOVM-Dojo Spordiklubi
3.Jani VIRTANENChikara
3.Dmitri HÜVANENM-Dojo Spordiklubi
5.Rostislav POTAPOVPõhjkotkas
5.Roland KALJURANDToni Judokool EST
7.Eduard BELAŠDodze
A-90 (3)
1.Markko KOLOSSOVTartu Do
2.Jevgeni JAKIMOVM-Dojo Spordiklubi
3.Eduard BELAŠDodze
MO50+90 (3)
1.Igor IVANOVM-Dojo Spordiklubi
2.Aleksandr TSEREDNITSENKOBudolinn
3.Oleksandr STELMACHUK"Volyn-Judo
MU13+50 (7)
1.Siim KOHVERTartu Do
2.Lauri LEPPÄNENVantaan Jukara
3.Mattias VASSUSAitado
3.Vladyslav BAIRAK"Zhashkiv
5.Keron LISSENAitado
5.Rodion IVANOVBudolinn
7.Aksel IVANOVToni Judokool EST
MU13-27 (2)
1.Artemi JEREMEJEVDodze
2.Yevhenii BARAMIHIN"Korsun-Shevchekyvsky
MU13-30 (5)
1.Nazar PYVOVAROV"Korsun-Shevchekyvsky
2.Ivan SEMENUKHA"Volyn-Judo
3.Timurs ISAKOVSJudo club SENSEI
3.Ruslan UMANSKYI"Korsun-Shevchekyvsky
MU13-34 (13)
1.Maksim LEOSHKEVICHIPPON
2.Richard Johannes KONOVALOVAudentese Spordiklubi
3.Hlieb TOMKEVYCHJudo Club Millennium Odessa
3.Ilja BEZUGLOVTartu Do
5.Artur AFANASJEVAudentese Spordiklubi
5.Dmytro KUZMYCH"Volyn-Judo
7.Albert MAKKEAitado
7.Vadym HRYCHYNA"Zhashkov
MU13-38 (10)
1.Artak AZARUMYANAudentese Spordiklubi
2.Ruben-Thor TALPASAudentese Spordiklubi
3.Kristo KOLOSSOVTartu Do
3.Valerii MARUSHCHAK"Volyn-Judo
5.Oleksii ILCHENKO"Zhashkiv
5.Rem POTAPOVAudentese Spordiklubi
7.Vitalii MARINCHUK"Zhashkiv
7.Denis SAVTSUKM-Dojo Spordiklubi
MU13-42 (14)
1.Kristjan PÄRNIKAudentese Spordiklubi
2.Dmitri VINOGRADOVBudolinn
3.Jegor JELUFIMOVBuffen-do
3.Kaur LEETSARAudentese Spordiklubi
5.Artjom KOTSKINBudolinn
5.Valentin RYKHOVSKYI"Volyn-Judo
7.Aleksander SÕŠTŠIKOVDodze
7.Maksim NETSAJEVBudolinn
MU13-46 (8)
1.VLADISLAV LITUNENKO“OLYMPIC HOPES” Saint-Petersbu
2.Rostyslav BERDES"Zhashkiv
3.Ivan SHEVTSOV"Korsun-Shevchekyvsky
3.Glen Gregory KÕIVSpordiklubi Barra
5.Vladyslav FRANCHUK"Volyn-Judo
5.Artjom SAVELJEVDodze
7.Dmytro MYKHALCHUK"Volyn-Judo
7.Rasmus SAARAudentese Spordiklubi
MU13-50 (9)
1.Ihor ORIESHYNJudo Club Millennium Odessa
2.Gustav KÕRVITSSpordiklubi Barra
3.Daniil SAVOSTOBuffen-do
3.Nathan ARANDSpordiklubi Barra
5.Ken Marten SAARTartu Do
5.Daniil MAKEEVKibuvits Judo
7.Kirills ARTAHINOVSJudo club SENSEI
7.Nikon KORTŠINM-Dojo Spordiklubi
MU15+70 (3)
1.Jevgeni LADÕGINAudentese Spordiklubi
2.Kirill PELIHKibuvits Judo
3.Andrei PUSTOVALOVM-Dojo Spordiklubi
MU15-34 (5)
1.Maksim LEOSHKEVICHIPPON
2.German KALISTRATOVAudentese Spordiklubi
3.Maksym HRABENKO"Zhashkiv
3.Nazar PYVOVAPOV"Korsun-Shevchekyvsky
MU15-38 (3)
1.Nikita ČEĻADINSJudo club SENSEI
2.Dmytro SAVITSKYI"Zhashkiv
3.Filipp STSEKOTINAudentese Spordiklubi
MU15-42 (6)
1.Samir AGAJEVAudentese Spordiklubi
2.Kostiantyn PELIKHOVJudo Club Millennium Odessa
3.Rihard Joosep KAHARAudentese Spordiklubi
3.Nikita SOKOLOVJudo Club Millennium Odessa
5.Karl Sander SAIAAitado
5.Robert JAKIMOVAudentese Spordiklubi
MU15-46 (12)
1.Yehor DUBINIENKOJudo Club Millennium Odessa
2.Lev KIRSANOVKontakt Solnechnogorsk
3.Edward JAKIMOVAudentese Spordiklubi
3.Rodion KONOVALENKOKontakt Solnechnogorsk
5.Mark ZIMMERMANNAudentese Spordiklubi
5.Andrei KALJAKINM-Dojo Spordiklubi
7.Aleksantri AALTONENVantaan Jukara
7.Ats OTSMANNAudentese Spordiklubi
MU15-50 (9)
1.Oleksandr KOVALCHUKJudo Club Millennium Odessa
2.Maverick NOORMETSAitado
3.Artem BAKHNYK"Zhashkiv
3.Peter CLARKAudentese Spordiklubi
5.Nikita ORLOVM-Dojo Spordiklubi
5.Maksim POPOVICHM-Dojo Spordiklubi
7.Maximilian VALJAUGAAitado
7.Martin PAISTAitado
MU15-55 (16)
1.Saad DIKAJEVAudentese Spordiklubi
2.Karl Markus SAARTartu Do
3.Glib NADYEZHDAJudo Club Millennium Odessa
3.Jaroslav HAUSTOVKontakt Solnechnogorsk
5.Mikhail FROLOVKontakt Solnechnogorsk
5.Ruslans VALIJS AZIZSJudo club SENSEI
7.Armin-Ott TALPASAudentese Spordiklubi
7.Tristan RUUTAitado
MU15-62 (5)
1.Nikita JOLKINAudentese Spordiklubi
2.Artem LEVCHENKO"Korsun-Shevchekyvsky
3.Oleksandr BONDAR"Korsun-Shevchekyvsky
3.Pavel BABUTABudolinn
MU15-70 (6)
1.Erik Aron AMBACHAitado
2.Mattias Krister RANNIKToni Judokool EST
3.Mihhail VORONOVDvigatel SK
3.Egor NEDVEDSKIAudentese Spordiklubi
5.Aleksandr KAZAKOVKibuvits Judo
5.Huko USINAitado
MU50+90 (3)
1.Oleg PEREZHOGINM-Dojo Spordiklubi
2.Dmitri PRONKINM-Dojo Spordiklubi
3.Valentin PALLASEToni Judokool EST
MU50-73 (6)
1.Joel ROTHBERGAudentese Spordiklubi
2.Mykola Nechiporenko"Korsun-Shevchekyvsky
3.Ott OTSMANNAudentese Spordiklubi
3.Ilja LEONTEVNaiss
MU50-90 (4)
1.Andrei IVANOVM-Dojo Spordiklubi
2.Marko KESKKÜLASaaremaa Spordikool
3.Lauri LINDRETToni Judokool EST
3.Volodymir RUSIN"Zhashkiv
U11+42 (8)
1.Hubert LIPPUSSpordiklubi Barra
2.Romet LODDESAudentese Spordiklubi
3.Maksym CHERNYSH"Zhashkiv
3.Kristjan TOOMSpordiklubi Barra
5.Aleksei KABANOVBudolinn
5.Ruben VABARNASpordiklubi Barra
7.Boris ANTIPINKontakt Solnechnogorsk
7.Michael QVICKBudolinn
U11-24 (2)
1.Pavels RASIMENOKSJudo club SENSEI
2.Sevastjan SCHERBANKibuvits Judo
U11-26 (5)
1.Artjom SHELIKHEVITSBudolinn
2.Aaron SCHERBANKibuvits Judo
3.Artur ALIMOVKibuvits Judo
3.Demid KOTSKINBudolinn
U11-29 (12)
1.Arsenii ZUBAREVIPPON
2.Andrei NESTJURINKibuvits Judo
3.Rodion ZUBETSAudentese Spordiklubi
3.Ruslan UMANSKYI"Korsun-Shevchekyvsky
5.Aren AZARUMJANAudentese Spordiklubi
5.Ivan KARASTANJudo Club Millenium Odessa
7.Lev VASSILJEVBudolinn
7.Makar SAVENKOKontakt Solnechnogorsk
U11-32 (12)
1.Fedor ALEKSANDROVSankt Peterburg
2.Dmitrii ZUBAREVIPPON
3.Maksims TITOVSJudo club SENSEI
3.Feliks ŠAMONINSpordiklubi Barra
5.Aleksandr SIMAGINKibuvits Judo
5.Oliver RABTŠUKSpordiklubi Ookami
7.Laur Kristjan RAIKSpordiklubi Barra
7.Lennart LIPPUSSpordiklubi Barra
U11-35 (7)
1.Joosep TOOMELSpordiklubi Barra
2.Petr MAKASHOVSankt Peterburg
3.Roman KONSTANTINOVBudolinn
3.Raul ARUMÄESpordiklubi Barra
5.Maksim SINITSABudolinn
5.Anna Sofia KÄSTIKToni Judokool EST
7.Gustav BIRKSpordiklubi Barra
U11-38 (2)
1.Daniil KERDJAŠOVM-Dojo Spordiklubi
2.Aaron PAALBERGToni Judokool EST
WU13+50 (3)
1.Eva-Kristiina GONTŠAROVM-Dojo Spordiklubi
2.Evelina ROOSIBuffen-do
3.Alisa KRIINABuffen-do
WU13-45 (3)
1.Alisa GROMOVABudolinn
2.Simona Liisa MARTINToni Judokool EST
3.Moona HUHTAKANGASVantaan Jukara
WU13-50 (3)
1.Sofija HANTSEVITSKibuvits Judo
2.Juliana TIMOFEJEVABuffen-do
3.Polina TERENTIJEVABuffen-do
WU15+52 (3)
1.Nora KIVIMÄGIAitado
2.Henrietta LIPPUSSpordiklubi Barra
3.Arina POLUEKTOVABuffen-do
WU15-45 (1)
1.Moona HUHTAKANGASVantaan Jukara
WU15-52 (2)
1.Aleksandra KRASNOVABudolinn
2.Pihla TUOMINENVantaan Jukara