Tallinn Judo Cup 8.2.2020

Categories

Competitors

NameCountryCategory Pos 
AASUMETS Egert-MattiasEST/Spordiklubi OokamiMU16-55-
AASUMETS Egert-MattiasEST/Spordiklubi OokamiMU18-55-
AAVA MartinEST/Spordiklubi Viru JudoMU16-50-
ABUBAKAROV MukhammadEST/Tartu DoMU16-461.
ABUBAKAROV MukhammadEST/Tartu DoMU18-501.
ADAMSON RalfEST/Spordiklubi OokamiMU14-42-
ADATINS SergeiLVA/Jelgavas BJSSMU14-502.
ADILKHANOV MagomedsaidRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU12-273.
AFANASJEV ArturEST/Audentese SpordiklubiMU12-34-
AKTAS Emma-MelisEST/Tartu DoWU14+521.
AKTAS Emma-MelisEST/Tartu DoWU16+632.
ALAJÕE MikkEST/Spordiklubi AltiaMU14-34-
ALEKSANDROV AlekseiEST/Buffen-doMU18-737.
ALIEV SultanRUS/Sshor #1 SPbMU16-551.
ALIMOV ArturEST/Kibuvits JudoMU12-253.
ALIMOV TimurEST/M-Dojo SpordiklubiMU14-46-
ALTOSAR ReneEST/Audentese SpordiklubiMU18-663.
AMBACH Erik AronEST/AitadoMU16-66-
ANDREEV EliseiRUS/Sshor #1 SPbMU18-737.
ANDREI RezinovskiiRUS/Виктория Санкт-ПетербургMU12-341.
ANTIFEEV VadimEST/BudolinnMU16-55-
ARSHAKYAN VilenaEST/Audentese SpordiklubiWU18-521.
ARUMÄE KarlEST/Spordiklubi BarraMU16-55-
ARUMÄE RaulEST/Spordiklubi BarraMU12-34-
AVDEEV MikhailRUS/Sshor #1 SPbMU21-901.
AVDEVICH ArtjemLVA/Jelgavas BJSSMU14-55-
AVDEVICH MakarLVA/Jelgavas BJSSMU12-34-
AZARUMYAN ArtakEST/Audentese SpordiklubiMU14-38-
BABICS MaksimsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-42-
BABUTA PavelEST/BudolinnMU14-62-
BAGAJEVS MareksLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16-60-
BAKHVALOV AndreiRUS/GatchinaMU16-422.
BATMANOV IgorEST/Kibuvits JudoMU18-603.
BELOKONEV GeorgiiRUS/GatchinaMU16-55-
BERD AleksEST/Kibuvits JudoMU12-34-
BEZUGLOV IljaEST/Tartu DoMU12-343.
BEZUGLOV IljaEST/Tartu DoMU14-34-
BIKOVSKA TatjanaLVA/Jaunība LVWU12-352.
BLAŽEVIČS ArtemijsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14+702.
BONDAREV AleksandrRUS/JUDO CLUB TORIMU14-345.
BONDAREVS KirilsLVA/Judo club KINMU14-38-
BRIGMANIS BRIGIS ErnestsLVA/Adazu BJSSMU14-46-
BRITIKOVS DenissLVA/Judo club KINMU14-38-
BUZINA AnastasiaEST/Kibuvits JudoWU12-283.
CHALAIA AnastasiiaRUS/VYBORG JUDOWU18-522.
CHIRKUNOV ArtemRUS/Sshor #1 SPbMU16-501.
CIHANOVIČS ArsēnijsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16-602.
CLARK PeterEST/Audentese SpordiklubiMU16-465.
DANIIL PopryginRUS/Виктория Санкт-ПетербургMU14-302.
DAUKSTS ReinisLVA/RDsportMU14-425.
DAVYDOV SaveliiRUS/IPPONMU12-272.
DEGTJARJOV JuriEST/Kohtla-Jarve KalevMU16-557.
DENIS KiselevRUS/MalahitMU18-661.
DIKAJEV SaadEST/Audentese SpordiklubiMU16-552.
DIKAJEV SaadEST/Audentese SpordiklubiMU18-552.
DIMŠAKOVS ArtjomsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-622.
DOMBERG TõnisEST/Spordiklubi BarraMU14+703.
DOMBROVSKII DavidRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU14-467.
DONIS RihardsLVA/Makkabi Judo ClubMU14-701.
DONOV ArtemRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU14-703.
DONOV DmitriiRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU12-46-
DRONOV IvanRUS/GatchinaMU18-602.
DUBAEV AbdullaFIN/MagasMU14-301.
DUBAEV HamzatFIN/MagasMU16-50-
DUDOCHKIN MarekLVA/LidoMU14-382.
DUKALSKIS EdgarLVA/Jelgavas BJSSMU21-1003.
DZHABRAILOV MaratRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU12-302.
EESMÄE NormanEST/Spordiklubi OokamiMU12-38-
EESMÄE OliverEST/Spordiklubi OokamiMU16-60-
EFIMOV ArtiomRUS/JUDO CLUB MEDVEDMU12-307.
EREMEEV MaksimRUS/SSHOR SPB VOMU12-253.
ERIKSON MarkkusEST/Spordiklubi BarraMU12-275.
ERIKSON MattiasEST/Spordiklubi BarraMU12-34-
ERMOLENKO DaniilRUS/“OLYMPIC HOPES” Saint-PetersbuMU12-342.
FEDORIN MakarRUS/Kse VolnaMU16-60-
FORMAGO OlesiaRUS/VYBORG JUDOWU18-703.
FRISCHER ArturEST/AitadoMU12-38-
GAILĪTIS KristofersLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16-735.
GALAYEV KerimFIN/MagasMU16-505.
GALAYEV RasulFIN/MagasMU14-387.
GAVRILEJS DamirsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU12-465.
GAVRISH RomanRUS/KostomukshaMU14-555.
GERMAN ViktorRUS/RosichMU12-42-
GIVOINA VladislavsLVA/Jaunība LVMU18-66-
GLASKOVS AleksandrsLVA/Makkabi Judo ClubMU14-34-
GLAZKOV DaniilRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU16-663.
GOLOTVEEV EgorEST/Spordiklubi OokamiMU16-503.
GOLOTVEEV EgorEST/Spordiklubi OokamiMU18-50-
GOLUBKINS ArsenijsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU18-66-
GORBATOVSKII BogdanEST/SK DvigatelMU18-66-
GORISLAVSKII DmitriiRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU12-38-
GRIGORJEVS RaimondsLVA/Judo club KINMU18-665.
GROMOVA AlisaEST/BudolinnWU14-457.
GROMOVS DaniilsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16-815.
GROMYKO MakarRUS/VYBORG JUDOMU12-30-
GUCALUKS KristapsLVA/Adazu BJSSMU14-343.
GUDEJEVS ArsenijsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-461.
GUSAINIEV MusakadiRUS/VYBORG JUDOMU12-42-
GUTMANN KasparEST/Tartu DoMU18-503.
GŽIBOVSKA SofijaLVA/Jaunība LVWU18-631.
HANNUS ReioEST/Tartu DoMU16-663.
HEISKANEN OskariFIN/Joutsan TarmoMU16-55-
HILTULA ValtteriFIN/Fudoshin RaumaMU12-34-
HINT LeeEST/Spordiklubi BarraWU12+40-
HOLTSMEIER OliverEST/Tartu DoMU16-55-
HOLTSMEIER OliverEST/Tartu DoMU18-55-
HRISTOFOROV BrunoEST/Spordiklubi BarraMU12-422.
HUKKANEN AleksiFIN/ChikaraMU16-603.
IGNASHIN MaksimRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU14-50-
INNO AlexanderEST/Audentese SpordiklubiMU12-38-
INNO OliverEST/Spordiklubi OokamiMU12-425.
IRVE Karl FeliksEST/Mikata JudokoolMU14-62-
ISACHENKO SvetlanaRUS/JUDO CLUB MEDVEDWU12+403.
ISAJEVA AnastasijaLVA/Jelgavas BJSSWU14-452.
ISAJEVS AleksejsLVA/Jelgavas BJSSMU12-34-
ISAKOVS TimursLVA/Judo club SENSEIMU12-30-
ISORANTA RoopeFIN/Lahden JudoseuraMU16-55-
JAHHU FrankEST/MikadoMU12-34-
JAKIMOV EdwardEST/Audentese SpordiklubiMU16-463.
JAKIMOVA MariaEST/Audentese SpordiklubiWU21-633.
JAKOVLEVS EdvardsLVA/Makkabi Judo ClubMU14-42-
JAPIŅŠ RaivisLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-50-
JAROŠEVIČS NikitaLVA/Judo club KINMU21-1001.
JEGOROV NikitaEST/Buffen-doMU16-55-
JELUFIMOV JegorEST/Buffen-doMU14-42-
JEREMEJEV ArtemiEST/DodzeMU12-275.
JERMAKOV MaksimEST/Mikata JudokoolMU14-55-
JOLKIN NikitaEST/Audentese SpordiklubiMU16-605.
JUNG SebastianEST/Judoklubi DokyoMU18-667.
JÄRVE MirjamEST/Spordiklubi BarraWU12-353.
KAABER MartinEST/Spordiklubi BarraMU16-737.
KABACIJS AleksandrsLVA/Judo club KINMU12-38-
KABACIJS VladislavsLVA/Judo club KINMU16-66-
KABANOV AlekseiEST/BudolinnMU12+467.
KAHAR Rihard JoosepEST/Audentese SpordiklubiMU16-423.
KAJAK MarkusEST/Tartu DoMU16+813.
KALBANOVS JegorsLVA/Judo club KINMU14-557.
KALISTRATOV GermanEST/Audentese SpordiklubiMU14-347.
KALJUS Karl JakobEST/Spordiklubi OokamiMU12-30-
KARPENKO KristinaEST/Buffen-doWU18-632.
KASESALU Christian MarcusEST/MikadoMU16-553.
KAZAČENKO EvelīnaLVA/V. Zelonija sporta skolaWU14-363.
KEDA GeorgiiRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU14-383.
KERNITSKAIA PolinaRUS/VYBORG JUDOWU12+403.
KERÄNEN ElmoFIN/Nummelan judoMU14-557.
KERÄNEN EmmiFIN/Nummelan judoWU12-351.
KERÄNEN EmmiFIN/Nummelan judoMU12-34-
KHARLOVA AngelinaRUS/VYBORG JUDOWU16-522.
KHARLOVA AngelinaRUS/VYBORG JUDOWU18-481.
KHOKHLOV EgorRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU16-467.
KIRILENKO MaksimRUS/GatchinaMU16-55-
KIRNA KabrielEST/Tartu DoMU16+812.
KIRNA KabrielEST/Tartu DoMU18+902.
KIVILA RasmusEST/Audentese SpordiklubiMU14-385.
KIVIMÄGI NoraEST/AitadoWU16-572.
KIVISTIK KaarelEST/AitadoMU16-813.
KOHVER SiimEST/Tartu DoMU12+463.
KOKINS Kirils DāvidsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16+81-
KOLESNIK IvanRUS/DYUSSH №16 MurmanskMU14-34-
KOLOSSOV KristoEST/Tartu DoMU12-387.
KOLOTOV ArsenijRUS/KostomukshaMU12-462.
KOLOTOV YaroslavRUS/KostomukshaMU12-387.
KONEVA PolinaRUS/KostomukshaWU12-311.
KONEVA ViktoriaRUS/KostomukshaWU18-63-
KONNAPERE Emma KaroliinaEST/Spordiklubi BarraWU12-402.
KONOVALOV DaniilRUS/RosichMU16-502.
KONOVALOV Richard JohannesEST/Audentese SpordiklubiMU14-34-
KONSTANTIN BarannikovRUS/Виктория Санкт-ПетербургMU14+701.
KONT Carl-GustavEST/Spordiklubi OokamiMU21-662.
KOPPEL AndrisEST/AitadoMU16-607.
KOPPEL Kristjan JaanEST/AitadoMU16-55-
KOPÕLOV DmitriEST/BudolinnMU14-38-
KORNEV DmitriiRUS/“OLYMPIC HOPES” Saint-PetersbuMU16-423.
KORNIENKO ArtemEST/Kibuvits JudoMU14-34-
KOROL DaniilRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU12-271.
KOROTIN ArturEST/Audentese SpordiklubiMU12-303.
KORTŠAGINA MariaEST/Buffen-doWU14-455.
KOTOVA AnnaEST/BudolinnWU16-523.
KOTSKIN ArtjomEST/BudolinnMU14-427.
KOVALENKO VladislavRUS/Sshor #1 SPbMU18-811.
KOVALKO OliverEST/Spordiklubi OokamiMU16-55-
KOVALKO OskarEST/Spordiklubi OokamiMU18-735.
KOVSA ViktorijaLVA/Ippon judo clubWU16-441.
KOČKINA EstereLVA/RDsportWU14-457.
KOĻESŅIKS ŅikitaLVA/V. Zelonija sporta skolaMU12-30-
KRASNOVA AleksandraEST/BudolinnWU14-523.
KUDEVIITA MartenEST/Spordiklubi OokamiMU12-345.
KUKK Kert KasparEST/Spordiklubi BarraMU14-707.
KULAKOVS AleksejsLVA/Adazu BJSSMU14-347.
KULIK SofiyaRUS/MurmanskWU14-365.
KULKOVA VeronikaRUS/RosichWU14-523.
KULLO TitsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-507.
KUMM KonradEST/AitadoMU18-667.
KUNGURCEVS DavidsLVA/Judo club KINMU14-42-
KUOSMANEN JennaFIN/Meido-kanWU16-481.
KUPOREV GennoRUS/JUDO CLUB MEDVEDMU14-341.
KUPTCOVA DariaRUS/Rakhlins school TurbostroitelWU14-451.
KURZIN NikitaRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU14-555.
KUTKEVIČA SofijaLVA/Judo club JUDOKANWU12-403.
KUUSIK RanelEST/AitadoMU16-55-
KUUSK MarcoEST/Judoklubi DokyoMU21-81-
KUZNECOVA SofiaEST/Kibuvits JudoWU16-633.
KUZNETSOV Kädi LiiEST/Spordiklubi AltiaWU16-633.
KUZNETSOV YaroslavRUS/VYBORG JUDOMU18-66-
KÕIV Glen GregoryEST/Spordiklubi BarraMU14-463.
KÕIV SebastianEST/Spordiklubi BarraMU12-30-
KÕRVITS GustavEST/Spordiklubi BarraMU14-50-
KÜTSON KristjanEST/Audentese SpordiklubiMU12-461.
LAANESTE JaneliEST/Spordiklubi OokamiWU16-52-
LAAR HendrikEST/Spordiklubi BarraMU14-34-
LADÕGIN JevgeniEST/Audentese SpordiklubiMU16-817.
LAHTI OlliFIN/Lahden JudoseuraMU16-55-
LAIHO VenlaFIN/Nummelan judoWU21-631.
LAIUS Toni RomerikEST/AitadoMU14-62-
LAKOTKO IvanRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU14-38-
LAOS SiimEST/Tartu DoMU16-66-
LAPSIŅŠ ErnestsLVA/Judo club JUDOKANMU14-623.
LARIONOV ArtemiEST/Audentese SpordiklubiMU21-663.
LAUBERT KerdonEST/SamuraiMU16-425.
LAURI JoonasEST/SamuraiMU21-601.
LAVROV NikitaRUS/GatchinaMU12+462.
LAVROVA DelijaLVA/Adazu BJSSWU14-363.
LAZAREV MikhailRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU14-507.
LEBEDEV KonstantinRUS/GatchinaMU14-463.
LEGZDIŅŠ RaimondsLVA/RDsportMU12-30-
LEONOV EvgeniiRUS/JUDO CLUB MEDVEDMU12-46-
LEVIN KirillEST/Kibuvits JudoMU12-30-
LIASHENKO LiudmilaRUS/VYBORG JUDOWU21-632.
LIIAS RebekaEST/Tartu DoWU14-402.
LIIMATAINEN PeetuFIN/ChikaraMU18-66-
LIPARD ViljarEST/Audentese SpordiklubiMU18-663.
LIPP GregorEST/AitadoMU16-55-
LIPPUS HenriettaEST/Spordiklubi BarraWU16-52-
LIPPUS HubertEST/Spordiklubi BarraMU12-463.
LISOVSKIY EgorRUS/DYUSSH №16 MurmanskMU14-38-
LITOVCHENKO EgorRUS/KostomukshaMU14-42-
LIUBIMOV EfremRUS/GatchinaMU16-421.
LIUBIMOV PavelRUS/GatchinaMU12-345.
LIUBIMOVA OlgaRUS/GatchinaWU14-453.
LOBANOVS MarksLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-46-
LODDES RometEST/Audentese SpordiklubiMU12+467.
LOHE JürgenEST/Mikata JudokoolMU16-60-
LOKK KarlEST/Spordiklubi BarraMU14-552.
LOMANEN ArseniEST/M-Dojo SpordiklubiMU16-735.
LOSĀNE SofijaLVA/Judo club KINWU14+522.
LOSĀNS ArnoldsLVA/Judo club KINMU12+465.
LUHA Markus JohannesEST/Spordiklubi OokamiMU21-73-
LUMISTE JoonasEST/Spordiklubi OokamiMU16-50-
LVOV NikitaRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU12-34-
LYKOV DaniilRUS/KostomukshaMU14+70-
LĪPENĪTS EduardsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16-555.
M.KABIR DaniilRUS/MGFSOMU16-507.
MADI Marko Uku TõduEST/Tartu DoMU16-665.
MAKAROV ArtemRUS/SSHOR SPB VOMU12-46-
MALAI DavidEST/BudolinnMU14-38-
MALISEVS AleksandrsLVA/Adazu BJSSMU12-383.
MAMMADOV SabuhiRUS/Sshor #1 SPbMU18-735.
MAMMADOV SamirRUS/Sshor #1 SPbMU16-463.
MARCENKO ArtjemLVA/Jelgavas BJSSMU12-305.
MARIJA AksenovaLVA/RDsportWU14-522.
MEHILÄINEN AlinaEST/Buffen-doWU21-482.
MELEŠIN KirillEST/Audentese SpordiklubiMU16-50-
MENKOV PavelRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU12-38-
MESILANE MadisEST/Mikata JudokoolMU14+70-
METS Johannes KasparEST/Saaremaa SpordikoolMU12-34-
MIHHAILOVA DarjaEST/Audentese SpordiklubiWU18-571.
MIKK SamuelEST/Tartu DoMU18+901.
MILIUSS DariussLVA/BoskOMU12-425.
MIRIJEV FärhadEST/BudolinnMU18-553.
MIRONENKO MakarRUS/Kse VolnaMU18-551.
MIRONOV DmitriiRUS/VYBORG JUDOMU12-34-
MIRONOVA DariaRUS/VYBORG JUDOWU12-283.
MISNIK RodionEST/Buffen-doMU16+81-
MOTORIN IaroslavRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU12+461.
MOTORIN IaroslavRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU14+703.
MOVSISYAN ArmenEST/Audentese SpordiklubiMU21-902.
MURZIN KirillRUS/DYUSSH №16 MurmanskMU14-38-
MYATISHKIN AntonLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16-507.
MYLLYLÄ RiinaFIN/ChikaraWU16-571.
MYLLYLÄ RiinaFIN/ChikaraWU18-572.
MÄGI ArgoEST/sk zenMU18-902.
MÄGI Daniel- ThorEST/Audentese SpordiklubiMU14-55-
NAUMOV DenisRUS/Shogun ClubMU14-38-
NEBOGIN ArseniiRUS/RosichMU12-347.
NEDVEDSKI EgorEST/Audentese SpordiklubiMU16-73-
NEEME UkuEST/Tartu DoMU16-662.
NEMCHIKOV KirillLVA/LidoMU12-385.
NEMOV AlekseyRUS/SSHOR SPB VOMU12-34-
NEMŅAŠEVS JaroslavsLVA/Judo club KINMU12-34-
NESTJURIN AndreiEST/Kibuvits JudoMU12-30-
NIKKINEN KarinaRUS/KostomukshaWU12-312.
NILLER Jaan HeinriEST/Judoklubi DokyoMU14-707.
NOORMETS MaverickEST/AitadoMU16-50-
NOSOV MaksimRUS/GatchinaMU14-46-
NOVIKOV JegorEST/BudolinnMU16-505.
NURM August MartinEST/Tartu DoMU12-423.
NÄPI RivoEST/AitadoMU16-813.
OJA Jan RasmusEST/Audentese SpordiklubiMU12-30-
OJALA ArnikaEST/SamuraiWU16-632.
OOLMETS OliverEST/Judoklubi DokyoMU12-34-
ORG AndrisEST/AitadoMU16-66-
OTSMANN AtsEST/Audentese SpordiklubiMU14-46-
OTTI MarkusEST/sk zenMU16-732.
PAALAROOS PärtEST/Spordiklubi OokamiMU14-55-
PAAS OskarEST/Spordiklubi OokamiMU14-34-
PAAT KarlEST/Toni Judokool ESTMU16-607.
PALMIK KristiaanaEST/Spordiklubi OokamiWU12+402.
PANICHEV EgorRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU14-381.
PAPP MariaEST/Audentese SpordiklubiWU18-633.
PAPPEL RobertEST/Spordiklubi OokamiMU18-733.
PARM MarkusEST/Toni Judokool ESTMU18-73-
PARVELT MirtelEST/Spordiklubi BarraWU12-285.
PECHKO AlisaRUS/MurmanskWU14-455.
PECHKO AlisaRUS/MurmanskWU16-443.
PELEVIN DenisRUS/RosichMU14-421.
PELIH KirillEST/Kibuvits JudoMU16+81-
PERELIGINS ArtūrsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-50-
PERTEL EmilyEST/Spordiklubi BarraWU14+523.
PERTELSON KristoferFIN/ChikaraMU16-553.
PESTOV IvanRUS/Kse VolnaMU16-465.
PETROV ArseniiRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU14-343.
PETROV YaroslavRUS/JUDO CLUB TORIMU18-662.
PETUKHOV SemenRUS/VYBORG JUDOMU12-42-
PIIRMETS UkuEST/Spordiklubi OokamiMU14-34-
PIKKMETS MarisEST/AitadoWU18-703.
PILT Karl- JohannesEST/Tartu DoMU18-732.
PINDMA Patrik TobiasEST/Spordiklubi OokamiMU14-38-
PJATECKA VarvaraLVA/RDsportWU12-282.
PJAVKA AleksejsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16-503.
PLOSTNIEKS RonaldsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16-733.
POGODAEV AleksandrRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU12-34-
POLISKO RuslanLVA/Jelgavas BJSSMU14-387.
PONOMARJOVA SofijaLVA/Makkabi Judo ClubWU16-523.
POPOV ArtemiiRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU12-42-
POPOV ArtemiiRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU14-42-
POPOV MatveyRUS/SSHOR SPB VOMU12-255.
POPOV TimurRUS/Rakhlins school TurbostroitelMU12-30-
POPOVICH MaksimEST/M-Dojo SpordiklubiMU14-50-
POSTUSENKO SofjaEST/BudolinnWU16-443.
PRANGLI Ats AndreasEST/Spordiklubi OokamiMU18-601.
PROKHOROV RuslanRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU14-501.
PROKUDINS KirillsLVA/Adazu BJSSMU12-385.
PROSTANG MarkusEST/Mikata JudokoolMU12-38-
PRUDNIKOV NikitaLVA/BoskOMU12+46-
PRUUNLEP RobinEST/Saaremaa SpordikoolMU16-55-
PRUUNS MarioFIN/ChikaraMU12-465.
PUCITIS ValtersLVA/Adazu BJSSMU14-55-
PUHKAN MaikelEST/SamuraiMU16-815.
PURPISS NikasLVA/Adazu BJSSMU14-50-
PUSHKOV PetrRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU14-342.
PUSTOVALOV AndreiEST/M-Dojo SpordiklubiMU16-817.
PÄRNIK KristjanEST/Audentese SpordiklubiMU12-427.
PÄSLANE ErikEST/Kohtla-Jarve KalevMU21-812.
RABTŠUK OliverEST/Spordiklubi OokamiMU12-34-
RAIDMA KasparEST/Spordiklubi BarraMU14-703.
RAIK Laur KristjanEST/Spordiklubi BarraMU12-30-
RAMIL AkhmedovRUS/JUDO CLUB TORIMU18-603.
RANNE Marek MartenEST/sk zenMU21-813.
RANNIK Mattias KristerEST/Toni Judokool ESTMU16-665.
RASIMENOKA MarijaLVA/Judo club SENSEIWU14-362.
RASIMENOKS PavelsLVA/Judo club SENSEIMU12-251.
RAST Mattias TimmEST/Spordiklubi AltiaMU18-812.
RAUD Ott AleksanderEST/Toni Judokool ESTMU18-502.
RAUD TaanielEST/Spordiklubi BarraMU14-303.
RAUDNIEKS MarkusLVA/Makkabi Judo ClubMU12-30-
REIER JoonasEST/Toni Judokool ESTMU16-55-
REVA RajmondsLVA/Jaunība LVMU16-46-
RISTMÄE JoonatanEST/Tartu DoMU21-732.
RITSON RasmusEST/Spordiklubi AltiaMU16+813.
RODNENKOVA EvelinaEST/Kibuvits JudoWU12+40-
ROGATYKH TimofeiRUS/IPPONMU12-27-
ROMANOV MaksimLVA/Jelgavas BJSSMU14-503.
ROMASOV EvgeniiRUS/Kse VolnaMU14-38-
ROOSTFELDT PatrikEST/AitadoMU18-901.
ROOTS RasmusEST/SamuraiMU16-60-
RUDASS MaksimiliansLVA/Makkabi Judo ClubMU16-50-
RUMASK TaanielEST/Spordiklubi BarraMU14-34-
RUSSAKOV MaksimEST/Tartu DoMU14-42-
RÄTSEPP Ralf RasmusEST/Audentese SpordiklubiMU14-42-
RÕNDIN VladislavEST/Audentese SpordiklubiMU18-73-
SAAR Karl MarkusEST/Tartu DoMU16-555.
SAAR Ken MartenEST/Tartu DoMU14-50-
SAAR Kõu LennartEST/Spordiklubi BarraMU12-30-
SAAR RasmusEST/Audentese SpordiklubiMU14-42-
SADULAEV IdarRUS/Sshor #1 SPbMU12-421.
SADULAEV IznaurRUS/Sshor #1 SPbMU18-665.
SAFRONOV MatveyRUS/SSHOR SPB VOMU16-55-
SAHHAROV IgorEST/Buffen-doMU14-38-
SAIA Karl SanderEST/AitadoMU14-42-
SAKLAURE Lauma LivaLVA/Adazu BJSSWU12-281.
SALONEN Jari-MattiEST/Tartu DoMU16-667.
SALUMETS KregoriEST/Spordiklubi OokamiMU16-55-
SAULIN AleksandrRUS/GatchinaMU16-50-
SAULITE TomsLVA/Jelgavas BJSSMU12-347.
SAVENKOV AndreiRUS/Sshor #1 SPbMU16+811.
SAZONOVA StanislavaRUS/VYBORG JUDOWU14-525.
SCHERBAN AaronEST/Kibuvits JudoMU12-277.
SCHMIDT Gertrud EmilyEST/Spordiklubi OokamiWU16-483.
SEIDELBERG MartenEST/Spordiklubi OokamiMU12-423.
SEPP Jan-KasparEST/Judoklubi DokyoMU14-38-
SEREDIN VladimirRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU14-423.
SEVASTYANOVA ZlataRUS/MurmanskWU14-521.
SEVASTYANOVA ZlataRUS/MurmanskWU16-482.
SHAITAN SergeiRUS/RosichMU21-1002.
SHARANGIIA AleksandrRUS/RosichMU14-425.
SHARANGIIA VladislavRUS/RosichMU16-462.
SHCHERBAKOV AlekseiRUS/VYBORG JUDOMU12-38-
SHELEHEVITS ArtjomEST/BudolinnMU12-252.
SHOROHOV MikhailRUS/KostomukshaMU12-34-
SHOSHIN NikolasEST/Kibuvits JudoMU14-34-
SIIM Ralf OskarEST/Spordiklubi BarraMU14-55-
SIMAGIN AleksandrEST/Kibuvits JudoMU12-34-
SINEV VladislavRUS/RosichMU12-34-
SINEVA AlenaRUS/RosichWU21-481.
SKANGALIS HenrijsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU12-463.
SMANS RičardsLVA/Jaunība LVMU18-553.
SMIRNOVS MaksimsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-42-
SOBOLEVA EkaterinaRUS/VYBORG JUDOWU18-633.
SOKOLOV IvanRUS/GatchinaMU14-422.
SOMRIAKOVA ValeriiaRUS/GatchinaWU14+523.
SPINU ArsenijsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-303.
SPRINĢE IzoldeLVA/V. Zelonija sporta skolaWU21+701.
STARIKOVS MaksimsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16-50-
STRAUSS Fricis RobertsLVA/Adazu BJSSMU14-505.
STUPKIN DenissEST/Kohtla-Jarve KalevMU21-73-
SUHANOVS RodionsLVA/RDsportMU14-50-
SUSLIKOVA AnastasiiaRUS/VYBORG JUDOWU12-353.
SVETLANA KaluginaRUS/MalahitWU21-572.
SVIRBUTOVIČS GeorgijsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU12-30-
TALGATOV TimurLVA/V. Zelonija sporta skolaMU18-66-
TALPAS Armin-OttEST/Audentese SpordiklubiMU14-553.
TALPAS Ruben- ThorEST/Audentese SpordiklubiMU12-38-
TALTS RasmusEST/Spordiklubi OokamiMU18-73-
TALVIK FelisEST/Judoklubi DokyoWU14+525.
TAMKOVICH VadimLVA/BoskOMU18-733.
TAMM OskarEST/MikadoMU12-467.
TAMM Päike TriinuEST/AitadoWU16-631.
TAMM Päike TriinuEST/AitadoWU18-63-
TAMMIN Daniel TobiasEST/Judoklubi DokyoMU12-382.
TARASKINS MaksimsLVA/Judo club SENSEIMU12-277.
TARKUS MeritEST/Audentese SpordiklubiWU21-571.
TATIANA GukasianRUS/LugaWU16+633.
TAYYAR HuseynovRUS/Виктория Санкт-ПетербургMU12-273.
TEDER Uku-MartinEST/Spordiklubi BarraMU12-42-
TEESAAR RobertEST/Judoklubi DokyoMU14-46-
TEETLAUS Markus JohannesEST/Judoklubi DokyoMU21-733.
TELESS TimursLVA/Adazu BJSSMU14-50-
TELJATNIKOV IosifLVA/Jelgavas BJSSMU16-55-
TIIRATS HendrikEST/Tartu DoMU18-503.
TIISEL ArturEST/Toni Judokool ESTMU14-38-
TIITUS RaitEST/SamuraiMU16-66-
TIMOFEEV KirillRUS/JUDO CLUB MEDVEDMU14-345.
TITOVS MaksimsLVA/Judo club SENSEIMU12-34-
TIŠTŠENKO ArtjomEST/Kohtla-Jarve KalevMU16-667.
TKAČENKO IvansLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-42-
TOIVONEN JuhoFIN/Tampereen JudoMU14-505.
TOIVONEN JuhoFIN/Tampereen JudoMU16-50-
TOMBERG Karl KasparEST/Spordiklubi BarraMU12-27-
TOMBERG MargitEST/SamuraiWU18-482.
TOMBERG MargitEST/SamuraiWU21-483.
TOOM KristjanEST/Spordiklubi BarraMU12-42-
TOOMEL JoosepEST/Spordiklubi BarraMU12-381.
TOOMEOJA AndriEST/AitadoMU21-602.
TOOMIK MartinEST/Mikata JudokoolMU14-55-
TOOMPARK TaaviEST/Spordiklubi BarraMU12-38-
TOPCIJS TimursLVA/Makkabi Judo ClubMU18-50-
TORNIJAINEN MarianneEST/SamuraiWU14-453.
TORNIJAINEN MarianneEST/SamuraiWU16-442.
TOSHEV MaksimRUS/GatchinaMU14-38-
TRANDAFIR KirillRUS/JUDO CLUB TORIMU12-383.
TREI MarkusEST/Saaremaa SpordikoolMU14-46-
TREUMOV AleksandrEST/Buffen-doMU16-66-
TRILLJÄRV MatheasEST/AitadoMU21-731.
TROFIMOV PlatonEST/Buffen-doMU21+1001.
TROFIMOVA AnnaRUS/VYBORG JUDOWU12-313.
TRUUVERK Hüüd-KeeritEST/Spordiklubi OokamiMU12-467.
TSARIK NikitaEST/SK DvigatelMU16-467.
TSEREDNITSENKO AleksEST/BudolinnMU21-903.
TUISK HeloEST/Toni Judokool ESTWU12-313.
TUMM SandorEST/Spordiklubi OokamiMU12-30-
TUMM TheodorEST/Spordiklubi OokamiMU12-38-
TUUM RasmusEST/AitadoMU16-737.
TUUĻS AleksandrsLVA/Judo club KINMU12-307.
TYRTYSHNIKOVA ElenaRUS/MurmanskWU14-403.
TÜKSAMMEL KarlEST/AitadoMU21-813.
TÜRNA HaraldEST/Tartu DoMU14-42-
UDALOV GlebLVA/Ippon judo clubMU16-733.
ULIANOV DmitriiRUS/Kse VolnaMU16-55-
UMBLIA Mai MirtelEST/Spordiklubi AltiaWU12-403.
USIN HukoEST/AitadoMU14-705.
USMANOVA AminaLVA/Adazu BJSSWU14-361.
USMANOVS UmarsLVA/Adazu BJSSMU14-305.
UŠANOVA ValeriaEST/Kohtla-Jarve KalevWU16-521.
VAHTER TaaviEST/Spordiklubi BarraMU14-705.
VALDEK GeorgEST/AitadoMU16-812.
VALIJS AZIZS RuslansLVA/Judo club SENSEIMU14-551.
VALTERS ArtursLVA/Jaunība LVMU14-46-
VALUISKI MaratEST/Kibuvits JudoMU14-623.
VANAGS AndrejsLVA/Ippon judo clubMU16-66-
VANAMB Diana JohannaEST/Tartu DoWU12-401.
VANAMB Diana JohannaEST/Tartu DoWU14-401.
VARDJA Daniel MarkusEST/AitadoMU21-661.
VARES JakobEST/Tartu DoMU16-731.
VASILEVA TatianaRUS/VYBORG JUDOWU16-483.
VASSILA GertEST/Tartu DoMU12-46-
VEDZIZHEV IsmailFIN/ChikaraMU18-731.
VERKHOVODKO AndreiRUS/MalahitMU16-603.
VERZE DavidsLVA/Jaunība LVMU14-465.
VETTIK MarkkusEST/Audentese SpordiklubiMU14-34-
VIKTOR KrovikovRUS/JUDO CLUB TORIMU16-55-
VILLAKO Karl-MartinEST/Tartu DoMU14-385.
VILLAKO MarkusEST/Tartu DoMU16-601.
VILLAKO MarkusEST/Tartu DoMU18-60-
VINCELOVIČA AļesjaLVA/V. Zelonija sporta skolaWU12+401.
VINGISAAR KristjanEST/Audentese SpordiklubiMU14-42-
VINOGRADOV DmitriEST/BudolinnMU14-423.
VINOGRADOV MarkEST/BudolinnMU21-81-
VIRU Ralf StivenEST/AitadoMU21-811.
VJAZEMSKIS AigarsLVA/Adazu BJSSMU14-465.
VLADIMIROVS ViļensLVA/Judo club KINMU12+46-
VOLKOVS IļjaLVA/Jaunība LVMU14-427.
VOLKOVS MihailsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-467.
VOLODJKO MaksimsLVA/Adazu BJSSMU12-30-
VORONOV MihhailEST/SK DvigatelMU14-702.
VOROPAEV IvanRUS/VYBORG JUDOMU14-55-
VÄIN AleksanderEST/Saaremaa SpordikoolMU14-50-
VÄRVA TrevorEST/Mikata JudokoolMU12-34-
VÄÄRTNÕU HondarEST/AitadoMU14-462.
VÄÄT RainisEST/Spordiklubi BarraMU14-503.
VÕBORNÕI AlbertEST/Judoklubi DokyoMU12+465.
YACENKO ArturLVA/BoskOMU14-621.
YUDINA OlgaRUS/JUDO CLUB TORIWU18-702.
ZAHHAROV VjatšeslavEST/Kibuvits JudoMU18-60-
ZAKHAR KiselevRUS/MalahitMU12-305.
ZARIŅŠ RičardsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU14-50-
ZEPS DanielsLVA/RDsportMU12-34-
ZHABBAROV DierRUS/VYBORG JUDOMU14-46-
ZHABBAROV DonierRUS/VYBORG JUDOMU21-733.
ZOLOTAREV KirillRUS/MASARU - Khomentovskiy's judo MU12-303.
ZOROV RichardLVA/Jelgavas BJSSMU14-553.
ZUBAREV ArseniiRUS/IPPONMU12-301.
ZUBAREV DmitriiRUS/IPPONMU12-34-
ZUBETS RodionEST/Audentese SpordiklubiMU12-27-
ÖSTERMARK RobinFIN/Lohjan UrheilijatMU16-557.
ČEĻADINS NikitaLVA/Judo club SENSEIMU14-383.
ŠAPOVALOVS MaksimsLVA/Judo club KINMU18-60-
ŠEVTSOV GlebEST/Kibuvits JudoMU16-811.
ŠEVTSOV GlebEST/Kibuvits JudoMU18-813.
ŠULTE AdeleLVA/V. Zelonija sporta skolaWU16+631.
ŠULTE AdeleLVA/V. Zelonija sporta skolaWU18-701.
ŠVEICERS RobertsLVA/RDsportMU12-343.
ŽIZŅEVSKIS DenissLVA/Judo club JUDOKANMU16-605.
ŽUKAUSKS DmitrijsLVA/Judo club KINMU12+463.
ŽURAVĻOVS NilsLVA/V. Zelonija sporta skolaMU16-661.