Feliks Saakjani nim. turniir 30.11.19 Tallinn

Categories

Results

MU10+42 (7)
1.Romet LODDESAudentese Spordiklubi
2.Aleksei KABANOVBudolinn
3.Hubert LIPPUSSpordiklubi Barra
3.Ruben VABARNASpordiklubi Barra
5.Vadim SMAZENKOSK Naiss
5.Vlad BATMANOVKibuvits
7.Leon NADŽIBISK Naiss
MU10-23 (11)
1.Pavels RASIMENOKSJudo club SENSEI
2.Stefan PEKKIMagas
3.Peeter PIIRSALUSpordiklubi Barra
3.Artjom SHELEHEVITSBudolinn
5.Adrian GUSSAROVAudentese Spordiklubi
5.Marcus AARDESpordiklubi Barra
7.Otto Robert ROZESpordiklubi Barra
7.TOOMAS KALBERGBuffen-do
MU10-26 (17)
1.Bogdans CERVINSKISLido
2.Karl Kaspar TOMBERGSpordiklubi Barra
3.Artemi JEREMEJEVDodze
3.Mantas DOBROVOLSKISGaja
5.Leb NOSOVSoyus
5.Stefan PEKKIMagas
7.Andre Emil KLEINSpordiklubi Barra
7.Artur ALIMOVKibuvits
MU10-29 (22)
1.Arsenii ZUBAREVIppon Kingisepp
2.Timofejs LAZORKINSJudokan
3.Kõu Lennart SAARSpordiklubi Barra
3.Andrei NESTJURINKibuvits
5.Lev VASSILJEVBudolinn
5.Sebastian KÕIVSpordiklubi Barra
7.VLADIMIR SEMENYAKOI. Makarova Judo Skola
7.Jan Rasmus OJAAudentese Spordiklubi
MU10-32 (20)
1.Dovydas PILECKASJudo Simba
2.Dmitrii ZUBAREVIppon Kingisepp
3.Muhammad BALAYEVMagas
3.Fedor ALEKSANDROVGBU Krasnoselsky r.
5.Karl-Martin VALDRESpordiklubi Barra
5.Pavel ZADOROŽNÕISpordiklubi Ookami
7.Maksims TITOVSJudo club SENSEI
7.Laur Kristjan RAIKSpordiklubi Barra
MU10-35 (10)
1.Joosep TOOMELSpordiklubi Barra
2.Aleksandrs SIDOROVSJudokan
3.Petr MAKASHOVGBU Krasnoselsky r.
3.Taavi TOOMPARKSpordiklubi Barra
5.Raul ARUMÄESpordiklubi Barra
5.Artur VIGULBushikan
7.Andreas AVARSALUJudoklubi Dokyo
7.ROBERT RJABOVBuffen-do
MU10-38 (8)
1.Kipras VAINIUŠISJudo Simba
2.VADIM PRENDICHI. Makarova Judo Skola
3.EGOR KONOPLIOVI. Makarova Judo Skola
3.Ruslans VASINSJudo club SENSEI
5.Kaur Jakob PORTSpordiklubi Barra
5.Trävis KUUSESpordiklubi Barra
7.Alex VOLOHBudolinn
7.Shengelia NEKTARBudolinn
MU10-42 (9)
1.Marjans KAROLSLido
2.Timurs KULIŠSJudokan
3.Kristjan TOOMSpordiklubi Barra
3.Mihaele QVICKBudolinn
5.Viacheslav KABLUKOVBudolinn
5.Artur SAMANINBudolinn
7.Gregor PULSTSpordiklubi Barra
7.Eskar MURTUZALIEVBudolinn
MU12+50 (7)
1.Elmo KERÄNENNummelan Judoseura
2.Ernests LAPSINŠJudokan
3.Rodion IVANOVBudolinn
3.Mark SAMUILIKBushikan
5.Otto JOOSTSpordiklubi Barra
5.Mattias VASSUSAitado
7.Ken-Kermo KOORTAitado
MU12-26 (2)
1.Artemi JEREMEJEVDodze
MU12-29 (6)
1.Arsenii ZUBAREVIppon Kingisepp
2.Maxim KALINKINGladiator T. Judo
3.Timurs ISAKOVSJudo club SENSEI
3.Maksims TARASKINSJudo club SENSEI
5.Alex MARCHENKOSK Naiss
5.Ivan STSEKOTINAudentese Spordiklubi
MU12-32 (13)
1.Muhammad BALAYEVMagas
2.Samir BEN FATMAGladiator T. Judo
3.Daniels ZEPSRD Sport
3.Artur KOROTINAudentese Spordiklubi
5.Dmitrii ZUBAREVIppon Kingisepp
5.Artur AFANASJEVAudentese Spordiklubi
7.Roberts Toms ŠVEICERSRD Sport
7.Hendrik LAARSpordiklubi Barra
MU12-35 (20)
1.Artak AZARUMYANAudentese Spordiklubi
2.Samir BALAYEVMagas
3.Daniel Tobias TAMMINJudoklubi Dokyo
3.Patrik Tobias PINDMASpordiklubi Ookami
5.Timas CIMBOLASJudo Simba
5.Ilja BEZUGLOVTartu DO
7.Mattias ERIKSONSpordiklubi Barra
7.Richard Johannes KONOVALOVAudentese Spordiklubi
MU12-38 (11)
1.Ēriks HOMKALido
2.IGOR SAHHAROVBuffen-do
3.Dmitri VINOGRADOVBudolinn
3.Maksim RUSSAKOVTartu DO
5.Nikita VOLKOVSoyus
5.Kristian PIIRAudentese Spordiklubi
7.Georgi VIRSHICHBudolinn
7.Ruben- Thor TALPASAudentese Spordiklubi
MU12-42 (22)
1.Iakov MONOSOVRakhlin judo skola
2.Bruno HRISTOFOROVSpordiklubi Barra
3.Marten SEIDELBERGSpordiklubi Ookami
3.Kristjan VINGISAARAudentese Spordiklubi
5.Kaur LEETSARAudentese Spordiklubi
5.Aleksandrs JERMONINSRD Sport
7.JEGOR JELUFIMOVBuffen-do
7.ELVIN BADALOVRakhlin judo skola
MU12-46 (11)
1.Titas NEDZINSKASJudo Simba
2.Timur ALIMOVM-Dojo Spordiklubi
3.Fjodors ZAĻEVSKISKano džudo klubs
3.Glen Gregory KÕIVSpordiklubi Barra
5.DANIIL SAVOSTOBuffen-do
5.Robert TEESAARJudoklubi Dokyo
7.Oskar TAMMMikado
7.Nathan ARANDSpordiklubi Barra
MU12-50 (8)
1.Tajus BABAIČENKOJudo Simba
2.Marco CHATKEVIČIUSJudo Simba
3.Gustav KÕRVITSSpordiklubi Barra
3.Ralf Eugen AINLAAudentese Spordiklubi
5.Ilja LJUTÕIBudolinn
5.Albert VÕBORNÕIJudoklubi Dokyo
7.Joosep AVLOISpordiklubi Barra
7.Patrick ILJINAitado
MU14+66 (8)
1.Arthur JUCEMKORD Sport
2.Jevgeni LADÕGINAudentese Spordiklubi
3.Andrei PUSTOVALOVM-Dojo Spordiklubi
3.Mihhail VORONOVSK Dvigatel
5.Viljami VIERELÄGladiator T. Judo
5.Egor NEDVEDSKIAudentese Spordiklubi
7.Kirill BEGUNOVBudolinn
7.Tõnis DOMBERGSpordiklubi Barra
MU14-32 (3)
1.Kristian BACHMANNAudentese Spordiklubi
2.Emil GAVRILOVGladiator T. Judo
3.Kristian KERMONAudentese Spordiklubi
MU14-35 (6)
1.Samir BALAYEVMagas
2.Filipp STSEKOTINAudentese Spordiklubi
3.Rasmus KIVILAAudentese Spordiklubi
3.German KALISTRATOVAudentese Spordiklubi
5.Maksim LEOSHKEVICHIppon Kingisepp
5.Patrik Tobias PINDMASpordiklubi Ookami
MU14-38 (6)
1.Nikita ČEĻADINSJudo club SENSEI
2.Dmitri KOPÕLOVBudolinn
3.Dmitri VINOGRADOVBudolinn
3.David MALAIBudolinn
5.Nil KIRIJENKOBudolinn
5.Ēriks HOMKALido
MU14-42 (10)
1.Samir AGAJEVAudentese Spordiklubi
2.Rihard Joosep KAHARAudentese Spordiklubi
3.Ralf ADAMSONSpordiklubi Ookami
3.ADIL ALIEVRakhlin judo skola
5.Maksim KULIKBudolinn
5.Danijar RAHMANOVSoyus
7.Hugo Alari MEIGASSpordiklubi Ookami
7.Karl SAIAAitado
MU14-46 (15)
1.Peter CLARKAudentese Spordiklubi
2.Hondar VÄÄRTNÕUAitado
3.Rainis VÄÄTSpordiklubi Barra
3.Edward JAKIMOVAudentese Spordiklubi
5.Rasmus SORSAChikara
5.Jenna KUOSMANENChikara
7.Andrei KALJAKINM-Dojo Spordiklubi
7.Maksim POPOVICHM-Dojo Spordiklubi
MU14-50 (5)
1.Karl ARUMÄESpordiklubi Barra
3.Aleksander VÄINSaaremaa Spordikool
3.Daniil MAKEJEVKibuvits
MU14-55 (15)
1.Saad DIKAJEVAudentese Spordiklubi
2.Riina MYLLYLÄChikara
3.Christian Marcus KASESALUMikado
3.Kristofer PERTELSONChikara
5.Jaanus Erik MESIMikado
5.Elmo KERÄNENNummelan Judoseura
7.Ralf Oskar SIIMSpordiklubi Barra
7.Ruslans VALIJS AZIZSJudo club SENSEI
MU14-60 (9)
1.Nikita JOLKINAudentese Spordiklubi
2.Aleksi HUKKANENChikara
3.Robert LUKINBudolinn
3.DANIIL GLAZKOVRakhlin judo skola
5.Artjom SKATSKOVBudolinn
5.Andrei POVODOVBudolinn
7.Pavel BABUTABudolinn
7.MAKSIM TOKMANTSEVBuffen-do
MU14-66 (2)
1.Vladislav TSASTUKHINSoyus
2.Taavi VAHTERSpordiklubi Barra
WU10+36 (1)
1.Lee HINTSpordiklubi Barra
WU10-30 (3)
1.Varvara PJATECKARD Sport
2.Nathali Elisabeth KASKJudoklubi Dokyo
3.Mirtel PARVELTSpordiklubi Barra
WU10-36 (8)
1.Emmi KERÄNENNummelan Judoseura
2.Sabrin BEN FATMAGladiator T. Judo
3.Loore LEPIKSpordiklubi Barra
3.SVETLANA SUSLOI. Makarova Judo Skola
5.Cara LASSJudoklubi Dokyo
5.Kristi-Eliisabet MÄNDLAMikado
7.Mirjam JÄRVESpordiklubi Barra
7.Heleri OLEVJudoklubi Dokyo
WU12+47 (1)
1.Marija AKSENOVARD Sport
WU12-35 (4)
1.Marija RASIMENOKAJudo club SENSEI
2.Sabrin BEN FATMAGladiator T. Judo
3.MARIYA KOPICHENKOI. Makarova Judo Skola
3.Loore LEPIKSpordiklubi Barra
WU12-40 (4)
1.VERONICA KRAVCHENKOI. Makarova Judo Skola
2.Alisa GROMOVABudolinn
3.Emma Karoliina KONNAPERESpordiklubi Barra
3.Lisete MASLOVSKIJudoklubi Dokyo
WU12-47 (3)
1.Estere KOCKINARD Sport
2.Kristiaana PALMIKSpordiklubi Ookami
3.Anastasiia ZHURAVLEVARakhlin judo skola
WU14+57 (1)
1.Marileen KOLTSUKSaaremaa Spordikool
WU14-42 (3)
1.Elizaveta PETROVASoyus
2.Sofja POSTUSENKOBudolinn
3.ALEKSANDRA EVTIFEVARakhlin judo skola
WU14-46 (5)
1.Jenna KUOSMANENChikara
2.Darja DMITRIJEVAGladiator T. Judo
3.Anastasija TULUKINASoyus
3.Maria DMITRIEVASoyus
WU14-52 (3)
1.Riina MYLLYLÄChikara
2.Anna KOTOVABudolinn
3.Henrietta LIPPUSSpordiklubi Barra
WU14-57 (4)
1.Evita EZERAJudokan
2.Nora KIVIMÄGIAitado
3.Felis TALVIKJudoklubi Dokyo
3.Jekaterina POVODOVABudolinn